Sebastian Skonieczka

Utworzono:

24.04.2016

Wel pokonany!!!

Wczoraj na boisku w Radomnie nasza drużyna mierzyła się z Lidzbarskim Wel-em. Ostatnimi czasy nie szło nam w konfrontacji z podopiecznymi treneraPieckowskiegoi dlatego na to spotkanie wyszliśmy bardzo zmotywowani i na efekty długo nie musieliśmy czekać. W6' Jarosław Dudadz rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne gdzie na 12 metrze głową strąca jąPatryk Godziszewski, który tym samym zdobywa swoją pierwszą bramkę w barwach Radomniaka i do tego strzela bramkę swojej byłej drużynie. Kolejne minuty to bardzo wyrównane spotkanie z lekką przewagą goście, którzy zdominowali środkową strefę boiska, gdzie wygrywali większość pojedynków. W40'doskonałej sytuacji nie wykorzystałPrzemysław Górzyński, który przegrał pojedynek z golkiperem gości. Do przerwy wynik nie ulega zmianie. W przerwie ostre słowa treneraMówińskiegozdecydowanie obudziły naszych zawodników, którzy od samego początku drugiej odsłony przejęli inicjatywę. Niestety ostatnimi czasy nasza skuteczność pod bramką przeciwnika daje wiele do życzenia. Tak też było i tym razem, brakowało przede wszystkim zimnej krwi. W48'z dobrej okazji na podwyższenie nie wykorzystałRobert Dikau, który z bliskiej odległości trafia w poprzeczkę.2'później żółtą kartką zostaje ukaranyDuda. W55'pierwsza zmiana w RadomniakuDawid GórzyńskizmieniaDikaua. Niespełna chwilę późniejRadosław Lewickidośrodkowuje z prawej strony na długi słupek doP. Górzyńskiego, który zostaje podcinany w polu karnym i sędzia wskazuje nawapno. Skutecznym egzekutorem zostałR. Lewickii Radomniak prowadzi 2:0. W65' Patryk Lewickizostaje zastąpiony przezPiotra Groszkowskiego. Zaraz po tej zmianieJacek Cichockifauluje przeciwnika w polu karnym i po raz drugi w tym spotkaniu sędzia wskazuje na jedenasty metr. Jednak jak się okazało za kilka sekund na tablicy wyników dalej widnieje dwubramkowa przewaga Radomniaka ponieważ kapitalna interwencjaŁukasza Komorowskiegoratuje nasz zespół od utraty bramki. W68'żółtą kartką zostaje ukaranyKrystian Kowalski. W77'kolejna zmiana w naszym zespoleP. GórzyńskiegozmieniaDamian Hajduk. 60 sekund później doskonała sytuacja dla przyjezdnych jednak piłka uderzona z pola karnego pierw trafia w słupek, a następnie w ręceKomorowskiego. W84'kolejna kontra naszego zespołu, która w końcu zakończyła się bramką.GodziszewskiwypuszczaR.Lewickiego, który wrazKowalskimwychodzą 2 na 1 z bramkarzem,R. Lewickidecyduje się na uderzenie z 25 metra i piłka po rękach wychodzącego z bramki bramkarza trafia do siatki.2'przed końcem spotkaniaPaweł Kopiczyńskizmienia zmęczonego strzelca dwóch bramekR. Lewickiego. Po upływie90'sędzia do końca spotkania dolicza4'. W92'żółtą kartką za dyskusje zostaje ukaranyKomorowski. Gdy wydaje się, że w końcu zakończymy mecz z zerem w tyle, to w ostatniej akcji tego spotkania goście wykonują rzut rożny, piłka trafia do nieobstawionego zawodnika, który z bliskiej odległości głową umieszcza futbolówkę w siatce. Szkoda tej bramki, która pokazuje nam, że w ostatnich minutach brakuje nam konsekwencji i koncentracji jednak wygrana z Wel-em sprawia , że mamy już 42 pkt i jest to najlepszy wynik osiągnięty przez nasz klub i chyba najlepszy sezon w którym pokazujemy, że nie zawsze do osiągnięcia dobrego wyniku są potrzebne gwiazdy w klubie. Gramy przede wszystkim swoimi ludźmi bądź zawodnikami z pobliskich miejscowości, którzy albo nie łapali się w innych zespołach, bądź przyszli z niższych lig i ta grupa w zespoleMówińskiegojest największa i to właśnie najbardziej cieszy!Radomniak - Wel Lidzbark 3:1