FSU Czajkowski Radomniak Radomno - Orzeł Janowiec Kościelny 1:2

Orzeł odleciał z 3 pkt!!!

Wczoraj podopieczni Sławomira Mówińskiego po meczu walki ulegli wyżej notowanej drużynie z Janowca Kościelnego 1:2. Pierwsza część meczu to zdecydowana przewaga gości, którzy wykorzystali fakt iż nasi zawodnicy chyba byli jeszcze myślami w szatni i nie mogli złapać odpowiedniego rytmu. W 13' pierwsza groźna sytuacja stworzona przez Orła, szybka kontra lewą flanką dośrodkowanie w pole karne do Pawła Szypulskiego, który uderza z pierwszej piłki z 15 metra tuż obok spojenia. W 32' po składnej akcji i pięknym uderzeniem w samo okienko z 16 metra Małeckiego goście wychodzą na prowadzenie. 3' później mamy już 0:2, fatalny błąd Łukasza Komorowskiego, który nie trafia w piłkę i Szypulski umieszcza piłkę do pustej bramki. Ta bramka spowodowała iż to goście do końca  pierwszej części dominowali na boisku. W przerwie trener Radomniaka dokonuje pierwszej zmiany w której ustępuje miejsca Dawidowi Górzyńskiemu. Już od początku drugiej połowy Radomniak chciał szybko strzelić bramkę kontaktową, lecz dobrze grająca obrona gości skutecznie broniła się przed naszym zespołem. Do 70' gra bardzo wyrównana z lekkim wskazaniem dla miejscowych jednak z minuty na minutę nasi zawodnicy coraz dłużej utrzymywali się przy piłce i coraz groźniej atakowali coraz bardziej narażając się na kontry gości. Orzeł co najmniej trzy razy mógł podwyższyć wynik po jednej z kontr trafiają w poprzeczkę. W 66' Aleksandra Krajewskiego zastępuje Cezary Cabaj. W 71' dochodzi do bardzo niebezpiecznego zderzenia głowami dwóch zawodników Patryka Lewickiego i zawodnika gości, niestety popularny Pacio pada jak po nokaucie i potrzebna jest szybka pomoc. Po chwili Lewicki powraca na boisko jednak w po upływie kilku minut musi opuścić boisko z powodu urazu głowy i utraty pamięci i zostaje odwieziony karetką pogotowia do szpitala. W jego miejsce w 80' wszedł Paweł Kopiczyński. W 75' Radomniak ma rzut rożny do piłki podchodzi Przemysław Grabowski który dośrodkowuje na długi słupek gdzie najwyżej skacze Rafał Bartnicki który strzałem głową pakuje piłkę w bramce Orła. 2' później Przemysław Gorzka zastępuje Jarzembowskiego. Do końca spotkania mimo usilnych prób, strzałów obronionych przez bramkarza gości, strzałów nad bramką lub obok Radomniakowi nie udaje się już doprowadzić do remisu i przegrywamy na własnym boisku po raz pierwszy od meczu z Tęcżą. FSU Czajkowski Radomniak Radomno - Orzeł Janowiec Kościelny 1:2