Radomniak - GSZS Rybno 3:2

Wczoraj na boisku w Radomnie nasza drużyna w swoim ostatnim meczu sparingowym pokonała ekipę prowadzoną przez Radosława Wasielewskiego GSZS Rybno 3:2. Radomniak do tego meczu przystąpił z trzema nowymi zawodnikami, którzy zasilili nasz zespół przychodząc z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie są to: Radosław Lewicki, Mateusz Jarzembowski i Rafał Bartnicki. Zespół z Rybna zawsze stawia wysoko poprzeczkę naszym zawodnikom, tak też było we wczorajszym meczu, w którym opanowali środek boiska z którego szybko kontratakowali, jednak w 9' to nasza drużyna powinna wyjść na prowadzenie Przemysław Górzyński wychodzi sam na sam z bramkarzem, lecz tym razem jego uderzenie broni choć Jimmy mógł w tej sytuacji dograć do Przemka Gorzki, który miałby przed sobą tylko pustą bramkę. Ta sytuacja zemściła się w 15' długa piłka do Piotra Grossa przelatuje nad dwójką naszych obrońców ten w sytuacji sam na sam z Michałem Korolem uderza obok wychodzącego Korola i mamy 0:1 dla gości. 2' później po dużym zamieszaniu w polu karnym przyjezdnych najwięcej zimnej krwi zachowuje P.Górzyński, który strzałem z bliskiej odległości doprowadza do remisu. W 25' Korol doznaje kontuzji broniąc, a tym samym ratując nasz zespół od utraty bramki w sytuacji sam na sam z napastnikiem Rybna. W jego miejsce do bramki wszedł Łukasz Komorowski. W 42' Radosław Lewicki wykorzystuje błąd bramkarza rybnian i z bliskiej odległości podwyższa na 2:1. Podczas tej akcji groźnej kontuzji doznaje zawodnik z Rybna, który karetką zostaje odwieziony do szpitala - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Druga część meczu się nie zmienia i dalej możemy obserwować wyrównane spotkanie. W 69' pada trzecia bramka dla naszego zespołu Jarosław Duda uderza w zaskakujący sposób dla bramkarza z rzutu wolnego nie dając mu szans na obronę. W 74' błąd naszej obrony, a także Komorowskiego i Gross silnym uderzeniem z ostrego konta i mamy 3:2. Takim też wynikiem kończy się to spotkanie, które z pewnością dało wiele odpowiedzi trenerowi Mówińskiemu odnośnie składu, który wybiegnie już za tydzień w meczu inauguracyjnym nowy sezon.

Radomniak wystąpił w składzie:

Michał Korol, Łukasz Komorowski - Rafał Bartnicki, Radosław Skonieczka, Jarosław Duda, Krzysztof Kotewicz, Wojciech Ziółkowski, Aleksander Krajewski, Patryk Lewicki, Radosław Lewicki, Przemysław Górzyński, Przemysław Gorzka, Przemysław Dąbrowski, Cezary Cabaj, Mateusz Jarzębowski, Bartosz Kalinowski, Dawid Górzyński, Robert Dikau i zawodnik testowany