Radomniak - Polonia Iłowo 1:0

Przełamana niemoc własnego boiska!!!

Wczoraj na stadionie w Radomnie nasza drużyna w końcu przełamała złą passę meczów na własnym obiekcie wygrywając z Polonią Iłowo 1:0. Niemal przez całe spotkanie mogliśmy oglądać bardzo wyrównany pojedynek. Z perspektywy kibica mecz nijaki, mało sytuacji podbramkowych a co za tym idzie mało bramek. W pierwszej części oba zespoły stworzyły sobie po dwie dogodne sytuacje tylko, że podopiecznym Sławomira Mówińskiego udało się je zakończyć strzałami na bramkę. Goście dwukrotnie wychodząc z przewagą nie zagrażają bramce Łukasza Komorowskiego.Po zmianie stron lepiej zaczął Radomniak, który usilnie próbował podwyższyć na 2:0, jednak zamiast uspokoić grę poszliśmy na wymianę ciosów, obie ekipy szybko atakowały z pominięciem linii pomocy. W końcówce meczu wynik mógł ustalić P.Górzyński a także dobijając strzał brata Dawid jednak obaj zmarnowali dogodne sytuacje i na nasze szczęście po upływie 5' doliczonych minut mecz kończy się naszym zwycięstwem.