Zaczynamy!!!
  Już w sobotę na boisku w Radomnie miejscowy Radomniak zainauguruje rozgrywki o mistrzostwo V ligi sezon 2016/17.               Pierwszym rywalem będzie drużyna Orzeł Janowiec Kościelny,Jet to spadkowicz z IV ligi.
Wiemy, że spotkanie podopiecznych Sławomira Mówińskiego nie będzie należało do łatwych.Zespół z Janowca to solidna ekipa, która co roku znajduje się w czubie tabeli. Dla naszego zespołu będzie, to bardzo trudny sezon, ponieważ już nikt nie będzie podchodził do spotkań z Radomniakiem nieco lekceważąco. Pokazaliśmy w poprzednim sezonie że stać nas na dobre rezultaty i zajęcie II miejsca jet tego potwierdzeniem.Wynik z minionego roku będzie niezwykle ciężko powtórzyć,gdyż do naszej ligi oprócz Orła dołączyły mocne ekipy z Pasłęka i Olsztynka nie można też zapominać o solidnych drużynach Startu Nidzica,Warmii Olsztyn czy Kormorana Zwierzewo,jednak jesteśmy dobrej myśli i wierzymy, że i w tym sezonie uda nam się osiągnąć dobry rezultat.
Początek spotkania zaplanowano na godz 17:00
Zbiórka zawodników godz 15:45. Pamiętamy o dokumentach i sprzęcie.