Zamek Kurzętnik - Radomniak

Radomniak po raz kolejny rozczarowuje!!!

W dniu dzisiejszym na boisku w Kurzętniku nasza drużyna pokonała miejscowy Zamek w rzutach karnych 3:5. W regulaminowym czasie gry był remis 3:3, po dogrywce 5:5. Mimo zwycięstwa postawa naszych zawodników w delikatnych słowach była beznadziejna i jeśli nie potrafimy spacerkiem pokonać takiego rywala jak Zamek, oczywiście nie urażając tu zawodników z Zamka, którzy pokazali się jak się gra w A klasie tylko jeśli taki poziom jest w A klasie, to gdzie my teraz się znajdujemy??? W tym spotkaniu wykonaliśmy zaledwie jedną drużynową sytuacje z podkreśleniem słowa drużynową, ponieważ przez resztę meczu byliśmy 11 zawodnikami grającymi indywidualnie nie widząc kolegów, panowie piłka nożna jest grą zespołową!!! Po raz kolejny stwarzamy sobie akcje do pola karnego, które od kilku meczy jest dla nas bariera nie do przejścia, co więcej rywale oddają 7 strzałów i 5 pada bez interwencji bramkarza do naszej bramki. Także panowie jest o czym pomyśleć przed następnym meczem, bo do Kurzętnika przyjedziemy już za rok! jeśli się nie przebudzimy, koniec takich meczów, frajerskich bramek i dawania prezentów przeciwnikowi! Następnym rywalem w pucharze polski będzie Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.