Zostań dwunastym zawodnikiem!!!

Już jutro na boisku w Radomnie nasza drużyna zmierzy się z Grunwaldem Gierzwałd. Tegoroczne rozgrywki dają już powoli siwe znaki naszym zawodnikom, którzy grają co 3 dni, a po ostatnim wygranym meczu w Pucharze Polski z ITR-em Iława czekać nas będzie kolejny środowy mecz, jednak nikt nie mówił, że będzie łatwo dlatego w takich chwilach potrzebne jest wsparcie kibiców n które liczymy w tym spotkaniu, pomóżcie nam wygrać to spotkanie. Pojedynki obu drużyn zawsze były z przewagą naszego zespołu, lecz wszystko zależy od dyspozycji dnia, tym bardziej, że Grunwald po serii porażek w końcu odpalił i pewnie pokonał Wel Lidzbark Welski 3:0. Nasza drużyny rozbita w Nidzicy będzie chciała się szybko odsząsnąć i wygrać ten mecz ale czy ta sztuka uda się podopiecznym Sławomira Mówińskiego. Na te i inne pytania odpowiedź znajdziemy już jutro o godz 17:00. Zbiórka zawodników godz 15:45. Pamiętamy o dokumentach i sprzęcie.