Cieszyć się piłką!!!

Już jutro na boisku w Lidzbarku Welski podopieczni Sławomira Mówińskiego o ligowe punkty będą walczyć z miejscowym Wel-em. Oba zespoły w ostatnich dwóch kolejkach zaliczyły porażki i można powiedzieć że złapały ligową zadyszkę. Radomniak ma spore problemy i trener Mówiński ma ciężki orzech do zgryzienia ponieważ gra naszych pupili nie zachwyca i z meczu na mecz ubywa nam sił. Mimo to, walczymy do końca, to dopiero półmetek rundy jesiennej i jak, to mawia trener "nikt nie mówił, że będzie łatwo" a najważniejsze jest aby była radość z gry w piłkę, która gdzieś nam uciekła i to ona jest głównym powodem słabszej dyspozycji. Na jutrzejszy mecz ponownie jedziemy bez kilku zawodników, którzy z powodu kontuzji lub innych przyczyn nie będą mogli wystąpić przeciwko dobrze spisującej się ekipie z Lidzbarka, która swoimi wynikami udowodniła, że nie przypadkiem awansowali i mają chęć pozostania na dłużej w V lidze. Radomniak na boisku w Lidzbarku występował dwukrotnie i dwukrotnie wracał na tarczy przegrywając 3:1 i 1:0 nadszedł czas aby w końcu urwać rywalom choćby punkt. Wyjazd zawodników z Radomna godz 13:45. Pamiętamy o dokumentach, sprzęcie i czerwonych koszulkach, a przede wszystkim zabrania tego co no simy w spodniach, bo ostatnio tego brakuje!!!

Bilans:

Liczba spotkań:4

zwycięstwa:1

remisy:1

porażki:2

Stosunek bramek:Radomniak- Wel Lidzbark Welski 7:5

Lp.            Data                            Mecz                              Wynik           Strzelcy

1         25.09.2011     Radomniak- Wel Lidzbark Welski         1:1          P.Górzyński

2           6.05.2012     Wel Lidzbark Welski -Radomniak         3:1          D.Górzyński

3         27.10.2012     Wel Lidzbark Welski -Radomniak         1:0               -----

4           8.06.2013     Radomniak- Wel Lidzbark Welski         5:0    Grabowski-4, Cichocki

Obsada sędziowska: