Polonia Iłowo - Radomniak 1:3

Młodzieżowcy dają zwycięstwo Radomniakowi!!!

Wczoraj na boisku w Iłowie w ramach drugiej kolejki ligowej podopieczni Sławomira Mówińskiego pokonali tamtejszą Polonię 1:3. Środowe spotkanie dobrze rozpoczęli nasi zawodnicy, którzy w pierwszym kwadransie przejęli inicjatywę na boisku co udało się udokumentować zdobyciem bramki, W 10' Wojciech Ziółkowski dośrodkowuje z rzutu rożnego i po dużym zamieszaniu w polu karnym miejscowych najwięcej zimnej krwi zachował Przemysław Dąbrowski, który z bliskiej odległości pakuję futbolówkę w bramce miejscowych. 2' później doskonałej sytuacji nie wykorzystuje Przemek Górzyński, który odebrał piłkę rywalowi i stając oko w oko z golkiperem polonistów przegrywa pojedynek z młodym bramkarze iłowian. W 34' żółtą kartką zostaje ukarany Cezary Cabaj. W kolejnych minutach mecz wyrównuje się, a chwilę później gospodarze spychają nasz zespół do defensywy co rusz groźnie zagrażając bramce Łukasza Komorowskiego. 3' przed końcem pierwszej części gry Przemysław Gorzka ukarany żółtą kartką. Gdy wydaje się, że do przerwy wynik nie ulegnie już zmianie Radosław Skonieczka ambitnie zawalczył o piłkę po czym wywalczył rzut rożny. Ponownie z narożnika boiska dośrodkowuje Ziółkowski tym razem na długi słupek do wbiegającego Gorzki, który strzałem z główki podwyższa na 0:2. W przerwie trener Mówiński ostrzegał, że dwubramkowe prowadzenie to bardzo mało i jedna bramka może zmienić obraz gry. W 61' Mateusz Jarzembowski zastępuje Cabaja, a gospodarze coraz częściej pod bramką Radomniaka. 4' później P.Górzyński decyduje się na rajd lewą flanką mija dwóch rywali, wbiega pole karne wykłada na 8 metr do Aleksandra Krajewskiego, który uderzeniem z pierwszej piłki przenosi piłkę nad bramką gospodarzy. W 66' Jarzembowski zostaje ukarany żółtą kartką. W 71' błąd Dąbrowskiego wykorzystuje zawodnik miejscowych, który odbiera futbolówkę i zostaje sfaulowany w bocznej strefie boiska. Do piłki podchodzi Piotr Jaroszewski, który wykorzystuje błąd w ustawieniu Komorowskiego i strzałem bezpośrednim na bramkę pakuje futbolówkę za kołnierz Komorowskiego. Ta sytuacja spowodowała dużą nerwowość w naszych szeregach co szybko chcieli wykorzystać miejscowi. W 74' Bartosz Kalinowski zastępuje Dąbrowskiego i to właśnie Kalinowski w 87' ustala wynik tego spotkania. Trzecia bramka, to niemal kopia bramki Gorzki, Ziółkowski po raz drugi zagrywa na długi słupek do wbiegającego Kalinowskiego, który strzałem głową umieszcza piłkę w siatce. Mecz kończy się naszym zwycięstwem, które powinno byś osiągnięte w nieco spokojniejszy sposób, gdybyśmy wykorzystali nasze sytuacje, a tak nerwówka w końcówce spotkania. Mimo, to duże brawa dla naszych zawodników za walkę do końca i cenne punkty. Polonia Iłowo - Radomniak 1:3