Ustrzelić Kormorana

W najbliższą niedzielę o godz 17:00 nasza drużyna rozegra już 3 kolejkę w walce o mistrzostwo V ligi. Tym razem do Radomna przyjedzie pretendent do awansu Kormoran Zwierzewo. Zawodnicy ze Zwierzewa mimo ostatniej dość niespodziewanej porażki na własnym obiekcie 1:4 z Wel-em Lidzbark dalej pozostają w gronie najlepszych drużyn naszej ligi. Jest, to piłkarsko bardzo dobrze grająca drużyna. Radomniak po dwóch wygranych meczach plasuje się na 2 pozycji, co z pewnością jest sporym zaskoczeniem i w niedzielę będziemy chcieli dopisać sobie kolejne punkty, który zbliżyły by nasz zespół do osiągnięcia wyznaczonego celu jakim jest utrzymanie w lidze. Już dziś zapraszamy wszystkich sympatyków obu drużyn o liczne stawienie się na stadionie i głośny doping. Zbiórka zawodników godz 15:45 pamiętamy o zabraniu dokumentów i sprzętu.

Kibiców Radomniaka informujemy, że w przerwie meczu zaplanowano konkurs, w którym wystąpić będą mogli tylko posiadacze cegiełek, które można nabyć w cenie 5 zł. Cegiełki te prosimy aby każdy zachowywał sobie do końca rundy jesiennej po której zostaną rozlosowane upominki.

Bilans spotkań

Bilans:

Liczba spotkań:2

zwycięstwa:

remisy:1

porażki:1

Stosunek bramek:Radomniak- Kormoran Zwierzewo 1:4

Lp.      Data                                     Mecz                            Wynik                          Strzelcy

1     17.08.2013          Radomniak- Kormoran Zwierzewo       1:4                           Mówiński

2     5.04.2014            Kormoran Zwierzewo -Radomniak       0:0                               -----

Obsada sędziowska:

Główny