Sparing Radomniak - GKS II Wikielec 2:4

W dniu dzisiejszym na boisku w Radomnie nasza drużyna rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny. Rywalem Radomniaka była drużyna prowadzona przez Piotra Dymowskiego GKS II Wikielec, która okazała się lepsza wygrywając 2:4. Mecz toczony 3x30' dawał wiele możliwości trenerowi Mówińskiemu na korekty i sprawdzenie kilku zawodników. Wspomniane zmiany powodowały całą masę nieporozumień i braku składnych akcji jednak miejmy na uwadze, że mimo iż nasi dzisiejsi rywale grają ligę niżej, to piłkarsko nie odbiegają od poziomu ligi okręgowej co udowodnili w tym spotkaniu, tworząc sporo składnych i efektownych sytuacji podbramkowych. Radomniak jak, to Radomniak w sparingach spisuje się zawsze poniżej oczekiwań tak tez miało miejsce w przerwie zimowej, tak i teraz mamy nadzieje, że efekt końcowy będzie porównywalny do tego wiosennego. Bramki dla naszego zespołu padały ze stałych fragmentów. Pierw w 12' Wojciech Ziółkowski ładnie przymierzył z rzutu wolnego co otworzyło wynik tego spotkania. Następnie, to rywale zainkasowali nam 4 trafienia, a wynik tego spotkania w 77' z rzutu karnego ustalił Przemysław Gorzka.

Radomniak wystąpił w składzie:

Łukasz Komorowski, Michał Korol - Sylwester Ciepliński, Krzysztof Kotewicz, Wojciech Ziółkowski, Radosław Skonieczka, Jarosław Duda, Bartosz Kalinowski, Patryk Lewicki, Przemysław Górzyński, Przemysław Gorzka, Mateusz Harmaciński, Dawid Górzyński, Mateusz Gorzka, Tomasz Dziomba, Cezary Cabaj, Przemysław Dąbrowski, Robert Dikau, Przemysław Grabowski, Jacek Cichocki, Michał Kościelski, Damian Hajduk oraz 7 zawodników testowanych